17 mai 2024 - In Informari publice

Subscrisa, S.C. ALL IN ONE ENERGY S.R.L., cu sediul in sat Gulia, comuna Tartasesti, str. Profesor Mirescu, nr. 144, jud. Dambovita, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a Acordului de Mediu pentru proiectul ,.Construire centrala fotovoltaica, la sol cu o capacitate de 46.29 MWP”·, propus a fi amplasat in comuna Tartasesti, sat Tartasesti, jud. Dambovita.
Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului Agentia pentru Protectia Mediului (APM) Dambovita din Targoviste, str. Calea Ialomitei, nr. 1, judetul Dambovita si la sediul Ali ln One S.R.L. din comuna Tartasesti, sat Gulia, strada Profesor Mirescu, nr. 144,judet Dambovita, in zilele de luni-vineri, intre orele 8.00 – 16.00.
Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului – Agentia pentru Protectia Mediului ( APM ) Dambovita din Targoviste. str. Calea Ialomitei, nr. I, judet Dambovita.

ANUNT MEDIU ALL IN ONE

Leave Your Comment